Svátek má: Důvěra • Objektivita • Svoboda • Tradice 

Menu

D.O.S.T. - Declaration SignatářiSněmy signatářů Prohlášení iniciátorůAkce signatářů

Prohlášení - výzvy - otevřené dopisy

Otevřený dopis signatářů Manifestu D.O.S.T. Radku Johnovi

Vážený pane předsedo,
dovolte nám, účastníkům IV. sněmu signatářů Manifestu D.O.S.T., abychom Vás a Vaším prostřednictvím stranu Věci veřejné upozornili na to, že mezi demokratické tradice naší národní svrchovanosti bezesporu patří i úcta k úřadu prezidenta republiky, který mimo jiné reprezentuje naši zemi.

Tomu ovšem hrubě odporuje chování vašeho stínového ministra zdravotnictví Martina Jana Stránského, který se v televizním pořadu ČT Hyde park 2.června pokusil veřejně snížit autoritu prezidenta a hlavy našeho státu vyjádřením pochybností o duševním stavu Václava Klause a o jeho způsobilosti vykonávat úřad prezidenta.

Proto se na Vás obracíme se žádostí o zastavení případných jednání ohledně delegace pana Stránského do vládních funkcí, natožpak do funkce ministra zdravotnictví. Pokud by k jeho navržení přesto došlo, my jako signatáři Manifestu D.O.S.T. v zájmu ochrany tradičních hodnot budeme iniciovat demonstrace občanské nespokojenosti v celé naší zemi až do doby, než bude takový návrh odvolán.

V Praze dne 5. června 2010

Za signatáře manifestu D.O.S.T.: Ing. Mgr. Ladislav Bátora, Ph.D. - předseda Akce D.O.S.T.; Mgr. Petr Bahník - místopředseda Akce D.O.S.T.


© 2010 Akce D.O.S.T. - Důvěra - Objektivita - Svoboda - Tradice - akce-dost@seznam.cz | webmaster