Svátek má: Důvěra • Objektivita • Svoboda • Tradice 

Menu

D.O.S.T. - Declaration SignatářiSněmy signatářů Prohlášení iniciátorůAkce signatářůKomentáře

Prohlášení - výzvy - otevřené dopisy

Prohlášení Akce D.O.S.T. k rezignaci předsedy Ladislava Bátory

Výbor Akce D.O.S.T. byl na svém jednání ve čtvrtek 8. prosince 2011 informován předsedou sdružení doktorem Ladislavem Bátorou o jeho rozhodnutí odstoupit k uvedenému dni z funkce předsedy a člena výboru Akce D.O.S.T.

Důvodem rozhodnutí pana Bátory je jeho nechuť dále marně čelit společensky i profesně doslova zničujícím lživým kampaním a manipulacím, jež proti jeho osobě odpůrci iniciativy D.O.S.T. účelově vyvolávají.

Výbor Akce D.O.S.T. vzal rozhodnutí dr. Bátory i důvody zveřejněné v jeho článku „Chceš-li podržet něco do krajnosti plné…” s upřímným pochopením na vědomí a na ještě téhož dne svolané valné hromadě sdružení byl novým předsedou zvolen spoluautor a první signatář Manifestu D.O.S.T. Mgr. Michal Semín.

Výbor Akce D.O.S.T. vyjadřuje odstoupivšímu předsedovi Ladislavu Bátorovi své srdečné poděkování za jeho dosavadní nezištnou a přínosnou práci a zároveň ubezpečuje příznivce a signatáře Manifestu, že se uvedenou změnou ve vedení nijak neomezí činnost a nezmění hodnotové zaměření Akce D.O.S.T., před kterou dnes stojí nové velké úkoly a výzvy.

Za výbor Akce D.O.S.T., místopředseda Mgr. Petr Bahník


© 2010 Akce D.O.S.T. - Důvěra - Objektivita - Svoboda - Tradice - akce-dost@seznam.cz | webmaster