Svátek má: Důvěra • Objektivita • Svoboda • Tradice 

Menu

D.O.S.T. - Declaration SignatářiSněmy signatářů Prohlášení iniciátorůAkce signatářůKomentáře

Prohlášení - výzvy - otevřené dopisy

Protest Akce D.O.S.T. proti udělení záštity homosexualistickému festivalu Prague Pride pražským primátorem

Pane primátore,

hluboce nesouhlasíme s podporou, kterou poskytujete festivalu Prague Pride udělením své oficiální záštity, zejména s ohledem na následující skutečnosti:


1.) Homosexuálové nejsou v České republice žádným způsobem pronásledováni či diskriminováni a jejich občanská práva a svobody nejsou nijak ohroženy!

2.) Do své funkce jste byl zvolen jako politik strany, která se opakovaně hlásí k tradičním kulturním a duchovním hodnotám západní civilizace, se kterými je Prague Pride v přímém rozporu!

3.) Prague Pride není nepolitickým festivalem. Naopak. Festivalové akce jsou běžně využívány k propagaci konkrétních politiků, například vybraných prezidentských kandidátů, a vyhraněných ideových proudů kulturní a politické levice.

4.) Prague Pride propaguje homosexuální životní styl v době, kdy pokles populace ohrožuje prostou reprodukční schopnost české společnosti!

5.) Prague Pride přivádí do Prahy tisíce homosexuálů v situaci, kdy k nám ze západní Evropy přicházejí zprávy o nástupu nové závažné infekce, jež se šíří zejména v homosexuálním prostředí. Nebo si myslíte, že akce typu „travesti show se sexy průvodcem“, gay rychloseznamka, kožená zóna, slibující „úchyláky“ a fetišisty, mega pánský striptýz, či „rozjetá party, která polibkem na rty nekončí“ nepředstavují vážné zdravotní riziko?


Plně respektujeme Vaše právo udělovat záštity podle svého uvážení, nicméně motivy, které Vás vedou k preferenci právě tohoto typu veřejné aktivity, považujeme ve světle uvedených faktů za těžko pochopitelné a jménem Akce D.O.S.T. proti ní co nejrozhodněji protestujeme.

V Praze dne 13. srpna 2012

Michal Semín - předseda Akce D.O.S.T.; Petr Bahník - místopředseda Akce D.O.S.T.


© 2010 Akce D.O.S.T. - Důvěra - Objektivita - Svoboda - Tradice - akce-dost@seznam.cz | webmaster