Svátek má: Důvěra • Objektivita • Svoboda • Tradice 

Menu

D.O.S.T. - Declaration SignatářiSněmy signatářů Prohlášení iniciátorůAkce signatářůKomentáře

Prohlášení - výzvy - otevřené dopisy

Otevřený dopis pražské primátorce Adrianě Krnáčové ve věci Prague Pride

Vážená paní primátorko,
blíží se další ročník homosexualistického festivalu Prague Pride, jemuž jste před rokem poskytla záštitu. Nevíme, máte-li stejný úmysl i tentokrát. Pokud ano, rádi bychom vám to rozmluvili.

Festival Prague Pride není ani o lidských právech, ani o rovnosti občanů před zákonem. Je na prvním místě propagací extrémního ideologického a politického proudu, usilujícího o demontáž společnosti, založené na přirozené komplementaritě muže a ženy a na tradičně chápané rodině.

Nevíme, zda si uvědomujete, že spolu s obvyklým „průvodem hrdosti“, jehož se účastní i pedofilové či polonazí sadomasochisté, byste převzala záštitu - a tedy i plnou morální spoluodpovědnost - i nad takovými akcemi, jakou jsou „travesti show se sexy průvodcem“, gay rychloseznamka, kožená zóna, slibující „úchyláky“ a fetišisty, mega pánský striptýz, či „rozjetá party, která polibkem na rty nekončí“. Jste si vědoma morálního pohoršení u velkého počtu svých spoluobčanů, jež byste opětovným poskytnutím záštity Prague Pride dala? Či vážných zdravotních rizik, jež z podobných „zálib“ pro vaše spoluobčany a jejich homo-partnery plynou?

Proto vás ve vší vážnosti žádáme, abyste festivalu Prague Pride 2016 záštitu tentokrát neposkytla. Ve hře je totiž mnohem víc než kariéry politiků, vezoucích se na uměle vyvolané vlně postmoderní dekadence a politické korektnosti.

Jednejte v souladu se zdravým rozumem. A to nejen kvůli Vaší pověsti, ale především pro dobro Pražanů a celé naší společnosti.

S pozdravem,

Petr Bahník, předseda Akce D.O.S.T

Michal Semín, člen výboru Akce D.O.S.T.

V Praze dne 13. 6. 2016


© 2010 Akce D.O.S.T. - Důvěra - Objektivita - Svoboda - Tradice - akce-dost@seznam.cz | webmaster