Akce D.O.S.T.  pořádala v Praze na Novotného lávce 29. září 2021 třicáté druhé Hovory na pravici. Diskuse se zúčastnili právnik a dvojka na kandidátce Trikolora Svobodní Soukromníci v Brně Zdeněk Koudelka, lídr pražské kandidátky SPD Josef Nerušil a místopředseda Akce D.O.S.T. Michal Semín. Téma celého večera bylo Na prahu nové normality.

Lidé mají v současné době proti narůstající covidové diktatuře právo na odpor. Ostatně vyplývá i z ústavní Listiny základních práv a svobod. Buď si zvolí v nadcházejících volbách „zavírače“, nebo ty, kteří bojují za opětovný prostor ke svobodě a normálnímu životu. Shodli se na tom ve středu v Praze na Novotného lávce účastníci v pořadí již 32. Hovorů na pravici pořádaných konzervativním spolkem Akce D.O.S.T.

Na večeru nazvaném „Na prahu nové normality“ spolu diskutovali vynikající ústavní právník (dvojka na jihomoravské kandidátce Svobodní Trikolóra Soukromníci) Zdeněk Koudelka. Je znám úspěšnými žalobami na ministerstvo zdravotnictví, jimiž vládu částečně donutil korigovat neústavní kroky v souvislosti s mimořádnými covidovými opatřeními. Dalšími diskutujícími byli Josef Nerušil (lídr pražské kandidátky SPD a bývalý pracovník pražského arcibiskupství) a publicista Michal Semín, místopředseda Akce D.O.S.T. .
Útok

Ten celý večer zahájil promítáním výroků světových globálních elit opakujících stejné fráze připravené pro spuštění totalitního Velkého resetu pod sloganem Vybudujeme nový svět na lepších základech. To opakují hlavní postavy nastupující tyranie, od „vizionáře“ Světového ekonomického fóra Klause Schwaba, až po současného amerického „lžiprezidenta“ Joe Bidena. Právě koordinace globálních elit papouškujících revoluční slogany byla prvním tématem společné diskuse.

Zdeněk Koudelka to přirovnal k našim padesátým létům minulého století se slogany o vybudování lepších zítřků. „Historie ukázala, že svět může opakovaně zblbnout. Vždy je to jen na určitou dobu a to zblbnutí je spojováno s elitami. Zažili jsme hesla o novém sovětském člověku a ti podobní dnes po celém světě čekají znovu na příležitost, aby své vize mohli vnutit ostatním proti jejich vůli a někdy i násilím.“ Podle Koudelky je tento trend mimořádně nebezpečný, a proto: „Musíme trvat na tom, že se máme vrátit do normálního světa, tak jak jsme jej znali a že ta nová normalita, kterou tu během posledních dvou let vytvořili, není něco na co bychom měli přistupovat. Je třeba ji odmítnout a říci razantně: toto nechceme.“

To jak se shora zmíněný slogan rozšířil mezi světovými elitami svědčí podle Josefa Nerušila o stavu, ve kterém se dnešní mocenské elity a svět jako takový nacházejí. Všichni, kdo nechtějí být pronásledováni, musí předstírat režimu loajalitu, neboť už opět platí „Kdo nejde s námi jde proti nám.“

„Z toho také vyplývá, že světové elity už mají jasno, jak by mohly celou tu covidovou krizi zprocesovat a využít ji k prosazení agendy kterou se nám snaží dlouhodobě vnutit. Je to pořád stejná písnička, se kterou jsme se setkávali i v minulosti. V 19. století přišli Malthusiáni a Marx s utopickými představami o vybudování lepší společnosti, která promění svět.“ Na dnešních vizích globalistů je podle něho vidět, že se tyto principy především skrze západní univerzity podařilo vypěstovat až do dnešních podob. Součástí této agendy je i útok na tradiční rodinu, tak jak ji známe. Právě tato nedobytná pevnost vždy lákala všechny revolucionáře, aby ji zničili.

Zdeněk Koudelka, který je také spolupracovníkem zpěváka Daniela Landy v jeho hnutí proti covidové diktatuře „Zlatý špendlík“, zdůraznil, že svobodu bez boje nezískáme. „Vyžaduje to i kus osobní statečnosti.“ Například tam kde současný covidový režim diskriminuje zaměstnance výhrůžkami, které nemají oporu v zákoně, by se lidé měli bránit a podávat trestní oznámení. „Pokud začneme hned a od začátku říkat NE, a pokud si ti zaměstnavatelé uvědomí, že když budou porušovat zákon, tak se jim postavíme, odradí je to od další represe.“

To potvrdil i Michal Semín, který vybídl k větší spolupráci a semknutí všech obhájců svobody proti dramaticky nastupující totalitě. „Ne každý má odvahu bojovat sám, ale když se lidé propojí a postupují společně, tak si mohou vzájemně dodávat kuráže. Na Slovensku vznikla zajímavá iniciativa, která se má rozjet i v ČR nazvaná „Volná zóna“, což je označení různých provozoven (restaurací, obchodů atd.) samolepkou, které tímto způsobem deklarují, že odmítají covidový režim a že jejich provozovna je otevřena pro každého. Když takových provozoven budou stovky a tisíce bude mít s jejich likvidací režim velké problémy.“ Podle něho je třeba hledat způsoby, jak se do podobných iniciativ a aktivit zapojovat, a pomoci tak ochránit naše svobody.

O plánech na vybudování nové normality a o tom jak si sociální inženýři představují Nový (postcovidový) světový řád, svědčí i instruktážní video Světového ekonomického fóra, které je jedním z center covidového politbyra. Michal Semín jej promítl s komentářem účastníkům večera. V něm jsou rozebrány jednotlivé fáze vytváření nové společnosti podle představ architektů Velkého resetu, kteří covidismus používají jako urychlovač globálních změn ve společnosti. „Je vždy cenné pracovat s tím, co ta druhá strana o sobě sama říká. Video, představuje 5 cest pro budoucnost, které by měly nastat ve světě v příštích letech,“ konstatoval Michal Semín.

Většina těchto vizí se týká světa práce. První téma je proměna práce v kancelářích. Přesun práce do intimity domova má vést k tomu, že kanceláře začnou získávat některé další funkce. Dlouhodobý trend je tedy rušit pracovní kolektivy. Je také zajímavé, že se v těchto instruktážních materiálech neřeší manuální práce, což kromě jiného zřejmě souvisí s tím, že většina manuální práce má připadnout v dlouhodobějších horizontech robotům.
Bude přituhovat

Druhá část se týká komunitních center, které by měly vznikat pro každého 15 minut od bydliště. Další je téma cloudových (sdílených) služeb. Jedním z nápadů této příručky globální agendy zaměřené na sociální izolaci je propagace likvidace klasických restaurací, které budou fungovat jen přes výdejní okénka. Důležitá je také osobní identifikace, která se má odehrávat na bázi srdečního tepu, neboť roušky (které se již stanou standardem) ztěžují úřadům identifikaci. Tento systém využívající laseru vynalezla NASA. Důležité je také dlouhodobé nahrazení vzdělávání pomocí distanční výuky, která by i v budoucnu měla zůstat, tak jako v časech nouzových stavů, důležitou složkou škol na všech stupních.

Podle Zdeňka Koudelky, se tyto šílené vize prostřednictvím covidového režimu, začínají stále více naplňovat. „Je strašně nebezpečné, když se tito blázni, kteří vždycky budou ve společnosti, dostanou k moci. Tomu je třeba za každou cenu zabránit.“ Podobný názor zastává také Josef Nerušil, který v tom vidí odtrženost vládnoucích elit od reality: „Pro nás je to cenný zdroj, vidět, jak si revoluční elity představují budoucnost lidské společnosti. Jediné, co nám tam asi neukázali, že kompletní prostor tohoto nového světa bude pod dohledem kamer.“

Všichni účastníci se shodli v tom, že je třeba bojovat za zachování svobody, i když to bude stále riskantnější. Poukázali také na nebezpečí dalších globalistických agend jako je zavádění bruselského Zeleného údělu, klimaalarmismus a s ním spojené další migrační vlny, jež – v případě volebního úspěchu bruselské pětky pod vedením Pirátů – budou rychle zavlečeny i do naší země.

Proto je třeba říci jasné NE nejen Bruselu a globálním elitám, ale také jejich zdejší domácí páté koloně.